Konkurs „Moja opowieść wigilijna” – Wojtek Szymański zdobył I miejsce

W listopadzie Nakielski Ośrodek Kultury kolejny raz ogłosił konkurs literacko-plastyczny dla uczniów wszystkich typów szkół z całego powiatu nakielskiego pt. „Moja opowieść wigilijna”. Cztery osoby z naszej szkoły: Natalia Gaj (kl. V), Klaudia Skieresz (kl.V), Maja Iciek (kl. VI) i Wojtek Szymański (kl. VI) napisały, pod czujnym okiem polonistki pani Eweliny Michalak, prace literackie na ten konkurs, inspirowane ilustracją związaną ze Świętami Bożego Narodzenia, która musiała być dołączona do konkursowego opowiadania.

W grudniu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, w którym to ku naszej wielkiej radości Wojtek Szymański zajął pierwsze miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI, w literackiej części konkursu. Uroczyste wręczenie nagród wszystkim wyróżnionym uczestnikom nastąpiło na nakielskim Rynku 10 grudnia, podczas festiwalu haftu i rękodzieła. Wojtkowi w tym ważnym dniu towarzyszyła dumna mama, a także wychowawczyni pani Justyna Biel-Mikułan i polonistka Ewelina Michalak.

Po wręczeniu nagród i dyplomów był też czas na wspólne zdjęcia w scenerii  przepięknie ozdobionego na okres świąteczny nakielskiego rynku.

Serdecznie gratulujemy Wojtkowi wygranej i życzymy kolejnych sukcesów.